Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Zapraszamy na seanse filmowe.

Utworzono dnia 23.05.2023

Idę do kina – nowa filmowa przygoda w Twoim mieście.
1 czerwca największe premiery kinowe w Lidzbarku.


Zamów swój bilet już dzisiaj:
https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/713


Zobacz razem z nami na dużym ekranie:
"Martwe zło: Przebudzenie" o godz. 19:30  
Akcja filmu Martwe zło: Przebudzenie przenosi się z lasu do miasta. Fabuła opowiada o dwóch nieutrzymujących ze sobą kontaktu siostrach (w ich rolach Sutherland i Sullivan). Ich spotkanie zostaje przerwane pojawieniem się demonów, które potrafią przejmować panowanie nad ludzkimi ciałami. W obliczu najkoszmarniejszej wersji rodziny, jaką można sobie wyobrazić, siostry zmuszone są podjąć brutalną walkę o przetrwanie.


"Trzej Muszkieterowie: D'Artagnan" o godz. 17:00 
Akcja filmu dzieje się od Luwru po Pałac Buckingham, od slumsów Paryża po oblężenie La Rochelle. W królestwie podzielonym wojnami religijnymi i zagrożonym inwazją Anglii, garstka mężczyzn i kobiet skrzyżuje miecze, by ratować Francję.


"Szkoła magicznych zwierząt" o godz. 15:00  
Szkoła, do której trafia Ida, jest niezwykłym miejscem. Można w niej spotkać magiczne zwierzęta, które stają się towarzyszami dzieci. Co wyniknie ze spotkania dziewczynki z lisem Rabbatem? Ida nie czuje się pewnie w nowej klasie. Jej wychowawczyni wie jednak, jak sprawić, żeby dziewczynka poczuła się lepiej w szkolnej ławce. Pomoże w tym trochę magii!


"Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!" o godz. 14:00  
Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko!
Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na jeden z pierwszych, niezapomnianych seansów w kinie. Serial Kicia Kocia na wielkim ekranie!


W dniu naszego przyjazdu dostępny będzie barek kinowy z chrupiącym popcornem i napojami.
Kto idzie do kina?
Organizator: Outdoor Cinema
Partner barku: Coca Cola 
 

czytaj dalej na temat: Zapraszamy na seanse filmowe.

Kalendarium

Maj 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

baner prawa