Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wydarzenia

AKTUALNOŚCI:

Lato w Mieście 2017 - podsumowanie atrakcji sierpniowych.

Utworzono dnia 06.09.2017

Sierpień, drugi miesiąc letniego wypoczynku, obfitował w liczne atrakcje – każdy mieszkaniec oraz gość Lidzbarka i okolicznych sołectw, niezależnie od wieku czy własnych preferencji kulturalnych, mógł znaleźć dla coś dla siebie w bogatej ofercie wydarzeń przygotowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku.

czytaj dalej na temat: Lato w Mieście 2017 - podsumowanie atrakcji sierpniowych.

Lato w Mieście 2017 - podsumowanie atrakcji lipcowych.

Utworzono dnia 07.08.2017

Wakacje to czas wypoczynku i zabawy, ale również wielu twórczych inspiracji dla każdego z odbiorców kultury, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania. Tę letnią misję upowszechniania postaw twórczych realizuje z powodzeniem Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku. Oto krótki przegląd wydarzeń, które odbyły się w lipcu oraz zachęta do skorzystania z bogatej oferty programowej przygotowanej przez ośrodek kultury na drugi miesiąc wakacyjnego wypoczynku w Lidzbarku i okolicach – sierpień.

czytaj dalej na temat: Lato w Mieście 2017 - podsumowanie atrakcji lipcowych.

Dni Lidzbarka 2017.

Utworzono dnia 01.08.2017

Dni Lidzbarka 2017 to trzydniowe święto miasta, które trwale zapisało się w pamięci mieszkańców oraz gości przybyłych niejednokrotnie z najodleglejszych zakątków Polski oraz zagranicy. Ostatni weekend lipca wypełniony był atrakcjami z kręgu szeroko pojętej kultury, zabawy i rekreacji, których miejscem ponownie stał się urokliwy zakątek Lidzbarka – Park Rekreacyjno-Sportowy "Małe Jeziorko". Za organizację wydarzenia tradycyjnie odpowiadali: Burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku i lidzbarski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wspomnijmy ten czas, pełen zabawy i doskonałego nastroju.

czytaj dalej na temat: Dni Lidzbarka 2017.

Powiatowe Wieczory z Poezją w Lidzbarku - wieczór I: Teresa Dwórznik - Romańska i Piotr Cyrwus.

Utworzono dnia 04.07.2017

W niedzielę 2 lipca galeria Nowa Przestrzeń przy lidzbarskim ośrodku kultury gościła pierwszy z cyklu odbywających się tego lata m.in. w Lidzbarku, Powiatowych Wieczorów z Poezją.

czytaj dalej na temat: Powiatowe Wieczory z Poezją w Lidzbarku - wieczór I: Teresa Dwórznik - Romańska i Piotr Cyrwus.

Koncert chóru Cantantes Angelicus.

Utworzono dnia 03.07.2017

"Dobry początek lata" to tytuł koncertu muzyki chóralnej, który odbył się w sobotę 29 czerwca w Lidzbarku.

czytaj dalej na temat: Koncert chóru Cantantes Angelicus.

Hiroshima i Spiritchaser - koncert rockowy z okazji Dnia Ojca.

Utworzono dnia 27.06.2017

W piątek 23 czerwca na scenie Sali Widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku odbył się koncert z okazji Dnia Ojca – i tym razem w domu kultury zagościły brzmienia z gatunków hard rocka i heavy metalu prezentowane przez dwa zespoły, Spiritchaser i Hiroshima.

czytaj dalej na temat: Hiroshima i Spiritchaser - koncert rockowy z okazji Dnia Ojca.